Information
Ställning Vintercupen efter 4 deltävlingar
Version: 2 skapad 2020-02-11 23:58:07 av Robert Björklund

Ställning efter fyra deltävlingar - Vintercupen 2020 - Sätra
PlaceringNamn#1#2#3#4Summa
1Åsa Mårsell49504845192
2Hilda Mårsell48493345175
3Alva Björklund Boljang42403848168
4Johanna Skogholm Allared50402550165
5Viola Saers26444741158
6Max Igor Kajanus41482735151
7Erik Käll29464227144
8Alexander Saers35354625141
9Jörgen Persson33333636138
10Ingemar Färm25364925135
11Freja Saers28285027133
12Freja Hjerne483548131
13Viggo Mårsell25314229127
14Olle Hjerne394439122
15Elsa Käll442849121
16Alexander Käll414335119
17Goran Bogdanovic404533118
18Ingrid André442942115
19Edvin Björklund Boljang25302533113
20Samuel Törnros313843112
21Nina Boljang25322525107
22Karin Skogholm463525106
23Simon Adebrant303241103
24Mattias Allared382538101
25Kerstin Åberg373726100
26Hilma Ödman27432797
27Helena Adebrant30372592
28Filippa Hjerne344882
29Charlotta Östervall344579
30Håkan Elderstig254772
31Viggo Hjerne452570
32Anders Käll254267
33Elmon Guterra253964
33Torbjörn Gjers253964
35Lydia Ljungkvist Bogdanovic293362
35Elsa Törnros332962
35Ebba Kolmodin372562
38Lydia Carlman263157
39Oskar Eklöv253055
40Staffan Törnros252550
40Helen Törnros252550
42Viktor Ljungkvist Bogdanovic4545
43Erik Eklöv4040
43Terese Eklöv4040
45Johan Eklöv3838
46Thomas Eriksson3232
47Matilda Jonasson3030
48Algot Gavlin2727
48Vera Moselius2727
50Robert Björklund2525
50Bengt Ödman2525
50Carina Persson2525
50David Färm2525
50Jerker Åberg2525
50Joakim Törnros2525
50Sofia Ödman2525


Version 1
Version 2