<  2020  >
<  Mars  >
1 Söndag 
10:00 - Tävling: Vinterserien (Länk)
2 Måndag 
18:00 - 20:30Träning: Intervaller + styrka + innebandy
3 Tisdag 
4 Onsdag 
17:00 - 21:00Harbrostugan bokad
5 Torsdag 
18:00 - 19:30Träning: 10-mila träning och träff
19:00 - Klubbkväll Harbro
6 Fredag 
7 Lördag 
8 Söndag 
10:00 - Träning: Långpass Källbrink
10:00 - Tävling: Vinterserien (Länk)
9 Måndag 
18:00 - 19:00Tävling: Vintercupen deltävling 5 (Länk)
19:15 - 20:30Styrketräning + innebandy
10 Tisdag 
18:30 Styrelsemöte
Harbrostugan bokad, styrelsemöte
11 Onsdag 
Tävling: Mila By Night #5, Final (Länk)
17:00 - 21:00Harbrostugan bokad
12 Torsdag 
18:00 - 20:30Träning: Löpträning med reflexslingan
19:00 - Klubbkväll Harbro
13 Fredag 
14 Lördag 
08:00 - 18:00Harbrostugan uthyrd
10:00 - Träning: Långpass Farstanäset
15 Söndag 
Träning: 15-16-träff+Juniorträff (Länk)
Västeråsskidan (Länk)
10:00 - Träning: 13-14-träff (Länk)
16 Måndag 
18:00 - 20:30Träning: Intervaller + styrka + innebandy
17 Tisdag 
18 Onsdag 
Tävling: Nattugglan (Länk)
19 Torsdag 
18:00 - 19:30Träning: Linjeol på väg
19:00 - Klubbkväll Harbro
20 Fredag 
21 Lördag 
10:00 - Träning: Långpass Källbrink
11:00 - >Harbrostugan bokad Uppstartsläger 2020
22 Söndag 
< 15:00Harbrostugan bokad Uppstartsläger 2020
Tävling: Kringelträffen-INSTÄLLD (Länk)
16:00 - 21:00Harbrostugan bokad
23 Måndag 
18:00 - 20:30Träning: 06:or och äldre : Linje-ol + styrka + innebandy
18:00 - 19:15Träning: Ungdomsträningar i Långsätra - terminsstart fortsättningsgrupper födda 2007-2012
24 Tisdag 
25 Onsdag 
Juniorledarträff klubbar södra sidan
16:00 - 21:00Harbro bokad av Kamratklubben
26 Torsdag 
Träning: Ungdomsträning fortsättningsgrupper i Harbro
18:00 - 19:30Träning: Backintervaller Hamra grustag
19:00 - Klubbkväll Harbro
27 Fredag 
>Träning: Orienteringskurs för vuxna (Länk)
Tävling: Sumpnatta-UP (Länk)
28 Lördag 
< >Träning: Orienteringskurs för vuxna (Länk)
12:00 - >Harbro uthyrd till privatperson NH
29 Söndag 
< Träning: Orienteringskurs för vuxna (Länk)
< 12:00Harbro uthyrd till privatperson NH
Tävling: Måsenstafetten-INSTÄLLD (Länk)
30 Måndag 
18:00 - 19:30Träning: Orienteringsteknik (Länk)
18:00 - 19:15Träning: Ungdomsträning Långsätra (terminsstart nybörjargrupp + skogskul)
31 Tisdag 
18:00 - Träning: Teknikträning (Länk)