<  2020  >
<  Maj  >
1 Fredag 
2 Lördag 
10:00 - Träning: Teknikträning ungdomsgrupper (Länk)
3 Söndag 
09:00 - 14:00Träning: Vårfint i Harbro
4 Måndag 
18:00 - 19:30Träning: Teknikträning V19 (Länk)
18:00 - 20:00Träning: Naturpasset i Harbro: Instruktörer+Kartpromenad (Länk)
18:00 - 19:15Träning: Ungdomsträning Långsätra
5 Tisdag 
17:00 - 21:00Harbrostugan bokad
18:00 - 20:00Träning: Naturpasset vid Salemsvallen: Instruktörer+Kartpromenad (Länk)
18:00 - Träning: Teknikträning (Länk)
18:30 - Styrelsemöte-digitalt
6 Onsdag 
17:00 - 21:00Harbrostugan bokad
7 Torsdag 
18:00 - Träning: Ungdommar och äldre träningstävling
8 Fredag 
>Träning: Träningsstafett 8-9 maj ( dam och herrstafett)
9 Lördag 
< Träning: Träningsstafett 8-9 maj ( dam och herrstafett)
10 Söndag 
10:00 - Träning: Teknikträning (Länk)
11 Måndag 
18:00 - 19:15Träning: Ungdomsträning Långsätra
18:00 - 19:30Träning: Teknikträning V20 (Länk)
12 Tisdag 
18:00 - Träning: Teknikträning (Länk)
13 Onsdag 
18:00 - Träning: Teknikträning ungdomsgrupper (Länk)
14 Torsdag 
18:00 - 19:30Träning: TTK-träning: 1 km -intervaller+ core 30 min
18:00 - 19:30Träning: Ungdomsträning
15 Fredag 
16 Lördag 
10:00 - Tävling: StOF Ungdomsstafett 16/5 (Länk)
13:00 - 14:00Tävling: Träningstävling Hacksjön 16/5, start 13-14 (Länk)
17 Söndag 
12:00 - Naturpasset: Kartpromenad vid Lida (Länk)
18 Måndag 
18:00 - 19:30Träning: Teknikträning V21
18:00 - 19:15Träning: Ungdomsträning Långsätra
19 Tisdag 
18:00 - Träning: Teknikträning (Länk)
20 Onsdag 
18:00 - Träning: Teknikträning ungdomsgrupper (Länk)
21 Torsdag 
22 Fredag 
23 Lördag 
10:00 - Tävling: Coronakombo (Länk)
24 Söndag 
25 Måndag 
18:00 - 19:15Träning: Ungdomsträning Långsätra
18:00 - 19:30Träning: Teknikträning V22 (Länk)
26 Tisdag 
18:00 - Träning: Teknikträning
27 Onsdag 
17:00 - 20:30Harbro bokat för klubbträff för HDpluz
18:00 - Träning: Teknikträning ungdomsgrupper
28 Torsdag 
18:00 - 19:30Träning: Ungdomsträning
29 Fredag 
30 Lördag 
10:00 - Tävling: Träningstävling Bastmora, start 10-11 (Länk)
31 Söndag