Information
Resultat vintercupen #5!
Version: 7 skapad 2020-03-13 08:32:54 av Magnus Kjellstrand
Resultat Vintercupen 9 mars 2020 - Sätra
NamnAntal kontroller rätt svar 1pAntal dubbel poäng 1pHela omr 2pAntal omr 1pTidsavdragPoängHKPSlutpoängVCPoäng
Johanna Skogholm Allared15-23-221,635,250
Erik Käll13222-211,633,649
Åsa Mårsell18224-1271,232,448
Leon Schwartzler13-22-31623247
Olle Hjerne17224-1261,231,246
Erik Eklöv13-22-41523045
Viola Saers10-12-1422844
Hilda Mårsell13222-211,327,343
Filippa Hjerne13222-211,327,343
Freja Hjerne13222-211,327,343
Simon Adebrant13222-211,327,343
Anders Käll13222-211,226,539
Kina Larsson13-22-3161,625,638
Viggo Hjerne19113-2412437
Max Igor Kajanus19-14-12412437
Alexander Käll19-14-12412437
Edvin Björklund Boljang12112-2151,62437
Alexander Saers10-12-141,622,433
Nina Boljang131-3-171,322,132
Mattias Allared15-23-2212231
Elsa Käll15-13-181,221,630
Oskar Eklöv10112-2131,620,829
Lydia Ljungkvist Bogdanovic11-12-2131,620,829
Freja Saers11-12-2131,620,829
Kerstin Åberg12-13-171,220,426
Ebba Kolmodin12-13-171,220,426
Alva Björklund Boljang112-2-3121,315,625
Helena Adebrant7-12-111,314,325
Viktor Ljungkvist Bogdanovic5--2-721425
Lydia Carlman6--2-81,612,825
Goran Bogdanovic5--2-71,611,225
Johan Eklöv (skugga)25
Ingrid André (arrangör)25
Magnus Kjellstrand (arrangör)25


Version 6
Version 7